Ortopedické vložky

Ortopedické vložky na míru pro děti i dospělé

Cítíte bolesti nohou? Trápí Vás únava při delším stání nebo při chůzi? Objevují se u Vás deformace chodidel? Je nejvyšší čas tomu zabránit. Jak? Použitím vhodných ortopedických vložek do bot.

Ortopedické vložky do bot pomáhají tam, kde vlivem vrozených dispozic nebo jiných vlivů došlo k tvarové změně chodidel. Mezi ortopedické změny chodidel patří plochá noha, deformace prstů, patní ostruha a rozdílná délka nohy. Řešením jsou anatomicky tvarované ortopedické pomůcky.

Ortopedické vložky slouží ke korekci výše uvedených deformit a mají zajistit správné postavení nohy, případně odlehčit přetěžovanou oblast. Správným použitím ortopedických vložek dojde k ústupu bolestí a taktéž se zabrání další progresi stavu. Sestavení ortopedické vložky je vysoce individuální a vychází z vyšetření chodidel a sejmutí jejich otisku. Naším cílem je vyrábět takové ortopedické vložky ”které se dají nosit”.

 

Pro dětské pacienty jsou určeny vložky s pevným vedením paty (patní miskou) a zpevněnou podporou podélné nožní klenby, které eliminují vliv nevhodné dětské obuvi a přispívají ke zdravému vývinu nohou. Jsou vhodné zejména pro korekci nesprávného postavení nohy.

 

VÝROBCE JE SMLUVNÍM PARTNEREM ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN